utorok, 15. apríla 2014

Plechovica vol.2Viem, že som naposledy tvrdila, že najbližší post nebude až o niekoľko týždňov ale skôr. No ako sa hovorí: "Človek mieni, Pán Boh mení". Tak tomu bolo aj v tomto prípade. Ospravedlnte ma prosím, z osobných dôvodov nebudem vysvetľovať okolnosti, ktoré zmarili môj zámer na skorý príspevok. Prejdem rovno k sľúbenému príspevku.
Spomínala som vám, že nás v BA navštívil kamarát Michal - všetci ho voláme Plecho :). Keď Plecho príde na návštevu, je z toho tzv. Plechovica. Toto bola oficiálne druhá. Spravili sme si teda akčný víkend, bolo nás ako hadov a hemžili sme sa po celom meste. Našu púť sme v sobotu začali v laser aréne, kde sme sa poriadne vybehali a nasmiali - určite všetkým odporúčam. Potom sme pokračovali do Medickej záhrady, kde sa k nám pripojili ďalšie členky a tak sme tam posedávali na trávičke, popíjali všetky možné sladké vody, hádzali si lietajúci tanier a vychutnávali si krásne slnečné popoludnie. Práve tu sa tiež začala moja cacherská kariéra :D. Možno ste už počuli o Geocachingu. Po celom svete je schovaných vyše 2 mil. "kešiek" a tie treba hľadať na základe GPS súradníc. Tie je možné získať rôzne, nám sa najviac páčia "kešky" kde súradnice získavate na základe vylúštenia úlohy. V tíme sme mali jedného "kešera", tak sme naštartovali aplikáciu a vydali sme sa po prvú "kešku" - Bratislavský Robinson. Tá sa nachádzala len kúsok od nás na Ondrejskom cintoríne. Súradnice sme vylúštili jednoducho, no samotné hľadanie "kešky" nám trošku dalo zabrať. Nakoniec však snaha priniesla ovocie a "kešku" sme našli. Zalogovali sme sa a spokojní sme šli domov. Už po ceste domov som nevydržala, vytvorila som si svoj účet na Geocaching.com. Deň sme zavŕšili hrou Activity a následne Texas Holdenom.Nedeľa nebola o nič menej akčná. Tú sme už celú strávili hľadaním "kešiek" a našli sme 2, keďže druhá bola náročnejšia na čas. Vďaka nej sme ale objavili v Starom meste miesta, ktoré sme pred tým vôbec nepoznali. A presne o tom geocaching je. V pondelok ráno sme sa potom s Plechom rozlúčili a hor sa do ďalšieho pracovného týždňa.

A keďže som Plechovi sľúbila, že zverejním aj fotky, na ktorých pózoval ako pravá modelka...

Fotil: Michal Béres

8 komentárov:

 1. Už skôr som bola s priateľom pri Eurovei a tam okolo nás pobehovali priaznivci geocachingu. Bolo zaujímavé vidieť skupinky ľudí ako hľadajú a bavia sa. Hoci nás to zaujalo, nedopracovali sme sa bližšie k tomu, že by sme si o tom zistili viac... A Tvoj kámoš je aká manekýna :-)
  katharine-fashionisbeautiful

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Odporucam vyskusat to :) Je to naozaj zabava a clovek objavi miesta o ktorych ani nevedel.

   Odstrániť
 2. toto sa VELMI podoba na jeden z poslednych outfitov sweetladylollipop :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. krásny outfity

  prosím sleduj môj blog
  anahjalliyah.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. super fotky :)
  http://michelleeskingdom.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. tá košeľa je geniálna! :)

  http://the-differentone.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť