nedeľa, 24. augusta 2014

Jesenný wishlist

Autumn Wishlist
1. Boohoo bomber jacket / 2. NIKE flat shoes/ 3. Boyfriend jeans / 4. H M black hat / 5. Charlotte Russe infinity scarve / 6. MAC Cosmetics matte lipstick / 7. Aerie backpacks bag

Vyzerá to tak, že leto sa nadobro skončilo a k nám sa pomaly ale isto zakráda jeseň. Pre školopovinných začína nový školský rok, pracujúci sa vracajú z dovoleniek opäť do zabehnutých pracovných koľají. S novým ročným obdobím, prichádza však aj potreba na zmenu šatníka. Ten môj tiež potrebuje trošku doplniť a tak som si pripravila malý wishlist. Lodičky som si už kúpila, takže teraz potrebujem nové tenisky. Éra boyfriend jeansov stále neskončila a ja som sa rozhodla jej nakoniec podľahnúť. Asi to však vyriešim úspornejším spôsobom a nejaké ukradnem z Michalovho šatníka. K jeseni neodmysliteľne patrí nákup novej šatky a nejakej jesennej bundičky. Táto kvetinová z boohoo.com sa mi celkom pozdáva a ak nenájdem niečo podobné v našich obchodoch asi si ju objednám. Bola by som rada, keby sa mi konečne podarilo kúpiť si tiež klobúk. Zatiaľ som však nenašla taký, ktorý by sedel na moju malú hlavu. Ak by ste o nejakom vedeli, napíšte mi prosím :) Batoh síce nepotrebujem, ale takýto krásny bodkovaný by som určite niekam využila :D. Nakoniec rúž. Ten si už môžem z wishlistu vyškrtnúť, pretože som si ho kúpila na našej dovolenke v Turecku. Konkrétne tento v odtieni Candy yum yum. Je nádherný a krásne rozžiari tvár. To sa počas pochmúrnej jesene vždy hodí.

Čo nesmie chýbať vo vašom jesennom wishliste?


2 komentáre:

  1. skvely wishlist :)) ja by som si priala tie Nike Air max :) ale všeobecne som ešte nad jesennym wishlistom nerozmýšľala :))

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. ja uz nad nimi dlhsie uvazujem, len som sa este nerozhodla :)

      Odstrániť