štvrtok, 4. septembra 2014

Black obsession


Zmena je život. Táto stará otrepaná fráza je stále trefná a pravdivá. Život si priam vyžaduje zmeny. Ak sa nechceme unudiť, musíme robiť aspoň malé obmeny. Či už zmena účesu (nad tou inak vážne uvažujem), alebo skúška novej špirály až po zmenu zamestnania či bývania. Aj ja som sa rozhodla pre takú malú zmenu a opäť po roku som si pre vás pripravila post s inou tvárou. A dokonca nie jeden, ale hneď tri. V tej istej zostave ako pred rokom, sme opäť nafotili sériu fotiek. Tentoraz v inom prostredí, s inou atmosférou. V hlavnej úlohe sa predstaví Zlatka Mónová, ktorú by mal pred objektívom rád určite každý fotograf. Táto slečna totiž presne vie, ako sa postaviť, ako sa tváriť, kedy sa usmiať a kam sa pozerať. A objektív ju naozaj miluje. Kto by ju nemiloval, veď je krásna. Naša šikovná fotografka Stanka Šperková z nej mala obrovskú radosť a fotenie sme si všetci užívali. Škoda len, že to počasie s nami nespolupracovalo a dažďu celý čas viseli nohy. Svetlo škaredé, všetko mokré, no keď už sme sa vychystali tak sme to nejako dotiahli do konca. A ja osobne som, s prihliadnutím na podmienky, s výsledkom spokojná.
O make-up sa postarala make-up aritstka, nezávislá obchodná riaditeľka Mary Kay, Ivetka Ecseková. Jej prácu si môžete pozrieť na FB stránke, kde nájdete aj jej telefónne číslo a rovno si s ňou môžete dohodnúť stretnutie :) 

V prvej sérii fotiek môžete Zlatku vidieť ako femme fatale v čiernych koženkových šatách. No verili by ste, že táto dáma má len 16 rokov?

Modelka: Zlatka Mónová
Fotila: Stanka Šperková
Make-up: Ivetka Ecseková
Styling: Blonďavá Potvora

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára