streda, 24. júna 2015

2. narodeniny + GIVEAWAY


Včera to boli presne dva roky, čo som napísala svoj prvý blogový príspevok a svetlo sveta uzrel blog Blonďavá Potvora. Vytvorila som si vtedy niečo ako alter ego a odvtedy do internetových vôd prinášam aj ja môj pohľad na svet a na módu. Púšťam vás, mojich čitateľov, do svojho súkromia, do svojej hlavy, do svojho života. Vďaka blogosvetu som zmenila svoj pohľad na módu, objavila som množstvo inšpiratívnych ľudí a naučila sa všeličo nové. Občas som mala dni, kedy som to chcela vzdať, no potom prišiel opäť nový impulz a zotrvala som. A som za to vďačná. Vďačná som ale najviac vám, ktorý blog sledujete a tým, ktorí ma podporujete v tom čo robím. Bez vás by to nemalo zmysel. Preto som si pre vás milí čitatelia, pripravila pri tejto príležitosti takú malú giveaway.Súťažiť budete o mini balenia. Leto je už tu (aj keď počasie sa tak ešte príliš netvári) a nastal čas letných dovoleniek. Verím, že nie som jediná, ktorá má problém zbaliť sa na dovolenku. Môj najväčší problém je kozmetika. Nech idem na tri dni alebo na desať, tej vždy potrebujem rovnako veľa. Preto som nesmierne vďačná za vynález mini cestovných balení. A práve o tie si teraz budete môcť zasúťažiť aj vy. Konkrétne o šampón a kondicionér na poškodené vlasy od Aussie a termálnu vodu v spreji od Avéne. A čo preto musíte urobiť?


1. sledovať blog cez GFC 

                    2. do komentáru možete napísať kam by ste si výhru zbalili a samozrejme musíte napísať                                                   svoj email, aby som vás mohla kontaktovať v prípade výhry Giveaway končí 12.7.2015 o 20:00! 

Víťaz bude vyhlásený na Facebook stránke blogu. 

Sorry, giveaway is only for SK/CZ
Foto: by me
7 komentárov:

 1. Gratulujem a pozývam Ťa do SÚŤAZE u mňa na blogu. Budem rada, ak ukážeš krásny outfit :-) Držím palce!
  Katharine-fashionisbeautiful

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Gratuluju! :) A přeji ještě mnoho roků :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Aj ja gratulujem ale nezapojím sa keďže ja také veci nepoužívam, ale vďaka za možnosť <3

  Dijoun&Klaudi

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Moc gratuluji :)
  Já bych si tuto výhru zabalila na dovolenou do řecka kam tento rok jedeme :)
  regina.cieslarova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tyhle výrobky znám a jsou super. Kdybych je vyhrála, tak si je zabalím na dovolenou do Maďarska, kam se s přítelem a se psem chystáme za 3 týdny. Govana@seznam.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Aj ja sa pripájam k gratulácii:)
  GFC: vaja vaja
  keby výhram tak si výhru zoberiem so sebou do Anglicka:)
  wendi@centrum.sk

  OdpovedaťOdstrániť