utorok, 23. júna 2015

RandeTí, ktorí ma sledujete na Snapchate už viete, že vo štvrtok sme boli s Michalom na rande. Už dávno sme nič také neabsolvovali a raz za čas to predsa dobre padne. Takže sme si naplánovali také ozajstné rande a vyrazili na večeru a potom do kina. A že sme si to poriadne užili! O reštaurácii Sindibád, ktorú sme navštívili vám napíšem v zvlášť poste niekedy v najbližších dňoch. Teraz by som sa rada venovala vzťahom. Je všeobecne známe, že na vzťahoch treba neustále pracovať. Či už na tých kamarátskych, no o to viac na tých partnerských. Len vzťah, o ktorý sa staráte má predpoklad prežiť.
Nechcem vám tu dávať zaručené tipy, vďaka ktorým budete mať ten najlepší a najkrajší vzťah. Takých tipov je dosť v rôznych ženských magazínoch a priznajme si, kto z nás sa tým kedy riadil? Vo vzťahu väčšina ľudí predsa koná intuitívne a nie podľa nejakého manuálu. Niektoré tie tipy sú samozrejme fajn, oplatí sa na ne v niektorých situáciách myslieť, no ani jeden z nich vám nezaručí dokonalý vzťah. Snáď jeden jediný a to: čo najlepšie spoznať svojho partnera. (Potom možno ešte zaručený tip: neodopierajte mu sex! Nikdy! - ale o tom niekedy inokedy? :D) Len ak ho veľmi dobre poznáte a sú vám známe aj tie najtajnejšie zákutia jeho duše, len vtedy presne viete ako sa k nemu správať a ako ktoré situácie riešiť. Myslím si, že ja po piatich rokoch už Michala poznám dosť dobre a tak isto on mňa. Koniec koncov rozhodli sme sa skočiť do manželstva :D. Aj napriek tomu, že sme toho spolu už toľko zažili a tak dobre sa poznáme, snažíme sa neustále na našom vzťahu pracovať. Stále sa viac a viac spoznávať, veď predsa ľudia sa neustále vyvíjajú a vplyvom okolností menia, preto je vždy čo na tom druhom spoznávať. A práve preto si raz za čas vyjdeme na rande. Vyfintíme sa, zájdeme si na večeru, do kina alebo len na zmrzlinu. Sme v inom prostredí než doma, hodiny sa rozprávame a spoznávame ďalšie a ďalšie stránky toho druhého. Popri tom objavujeme nové miesta, obohacujeme sa o ďalšie zážitky. Trávime spolu veľmi ale naozaj veľmi veľa času a aj tak sa nám ešte ráta zájsť si na rande ako kedysi. Stále si nelezieme na nervy a ja si neviem predstaviť lepšieho spoločníka ako je Michal. Je to nie len môj partner, ale aj najlepší kamarát a spriaznená duša. Viem, že sa na neho môžem spoľahnúť a teším sa z toho, že práve on bude TEN, 
s ktorým si raz založím rodinu. 
Zo srdca prajem aj vám, aby ste tiež našli takých milujúcich partnerov a aby ste boli šťastné. Nechcem tým ale povedať, že ich teraz máte ísť naháňať, no trocha flirtu nikdy nezaškodí. Nikdy neviete kde natrafíte na toho pravého.

"Flirt je tréning s nesprávnym pre správneho." (Senta Bergerová)

Na rande som sa rozhodla vyvetrať lodičky z Aldo, na ktoré už dávno nebola príležitosť. K ním som doladila kabelku taktiež z Aldo, ktorú mi Michal kúpil ešte na Vianoce, no až teraz mala svoju premiéru. Aj keď farebne nie je úplne totožná s topánkami, spolu vytvorili pekné duo, ktoré oživilo inak celočierny outfit. Čierne neoprénové šaty z Mohito ste už mohli vidieť dievčensky s teniskami a kvetmi okolo krku, športovo s jeansami a tentokrát dostali možnosť ukázať sa v elegantnom duchu. Ich univerzálnosť je skvelá a keby si mám ešte raz rozmyslieť ich kúpu,
určite by som do toho šla znova.
Máte aj vy v šatníku kúsok, ktorého variabilnosť vás neprestáva prekvapovať?


Foto: Michal Béres

Dress: Mohito/ Shoes: Aldo/ Clutch: Aldo/ Leather jacket: Steffel/ Bracelets: H&M
12 komentárov:

 1. Nice outfit !

  http://www.fruityandpassion.com/2015/06/style-ideas-for-summer.html#more

  OdpovedaťOdstrániť
 2. This is an amazing outfit dear, love it from head to toe. You look so beyond gorgeous! :)
  Wish you have a lovely day and week ahead!

  XO, Melissa's Diary

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Odpovede
  1. Možno budú na predaj časom, keďže ich málo nosím. Sleduj FB, tam pridavám také veci ;)

   Odstrániť
 4. Mozem sa opytat preco svadba v mesiaci Oktober? :) vsetko dobre prajem :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jasne :) No najskôr som chcela mať ukončenú školu a potom sme nechceli dávať svadbu hneď po štátniciach aby som nemala naraz toho veľa v rovnakom období, keďže oboje si vyžaduje prípravu. Tak sme sa nakoniec rozhodli pre jeseň a soboty v septembri boli obsadene tak preto október :) ďakujeme :)

   Odstrániť
 5. Krásny outfit! Zamilovala som sa do topánok a kabelky :)

  Betty
  http://glitteringdreams.com

  OdpovedaťOdstrániť