štvrtok, 19. novembra 2015

The last few days...

Posledné dni máme dosť nabité. Pravdu  povediac, od svadby sme sa nezastavili. Už pred ňou sme začali riešiť naše vlastné bývanie a od vtedy neustále niečo vybavujeme. Kúpili sme byt, ktorý treba prerobiť, takže chodíme po obchodoch s nábytkom, obkladačkami, sanitou a hľadáme. Medzitým, sa každý víkend niečo deje. Aby som to príliš nerozpisovala, pokúsim sa zhrnúť pár posledných dní. 
Cez víkend sme boli vo Vysokých Tatrách, konkrétne v Lučivnej, na svadobnej ceste. Nepodnikali sme veľkú svadobnú cestu niekam k moru, keďže teraz je dôležitejšie dať do poriadku byt. Ale ako svadobný dar sme od mojej hlavnej družičky a svedkyne s priateľom dostali víkendový pobyt v kaštieli Lučivná, takže sme svadobnú cestu nakoniec mali. Vyšlo nám celkom pekné počasie, boli sme na krásnom mieste a hlavne sme boli spolu takže žiadne more nám nechýbalo. Užili sme si skvelý víkend a ani sa nám nechcelo ísť domov. V pondelok som totiž musela ísť na úrad práce, a povedzme si úprimne, kto by tam chodil rád?! V utorok sme si ale spravili ďalší výlet, tento raz do Salzburgu. Brat mal návštevu z Turecka a keďže on musel aj v utorok pracovať, zobrali sme návštevu na výlet my. Bol to naozaj dlhý deň, plný cestovania, no stál zato. Po tom všetkom ale opäť prišiel návrat do reality. A to, deň na úradoch. Včera sme totiž celý deň behali po všetkých možných úradoch a vybavovali trvalý pobyt, nové doklady, prehlásenie auta a podobne. Ani som si nevedela predstaviť, čo všetko taká svadba a presťahovanie sa obnáša. Ale, už máme takmer všetko vybavené, takže už sa len dočkať nových dokladov. A teda ešte prerobiť byt a môžeme sa sťahovať. Ale, od včera sme už oficiálne obyvateľmi Senca. 
Toľko k zhrnutiu posledných dní. My ideme ešte vybrať obkladačky do kuchyne, tak držte palce nech niečo nájdeme :)

A čo sa týka outfitu? Ten sme fotili tiež v jeden vybavovací deň v Senci. Odskočili sme si na Slnečné jazerá. Ale slniečko sme už veľmi nestihli. Zato nás sprevádzal silný vietor. Aj tak však bolo teplo a ja som si ešte vychutnala, že nepotrebujem kabát. Tieto khaki šaty ste tu už videli s jeansami, chceli ste ich však aj ako šaty, takže tu sú. Mám ich veľmi rada, pretože sú super pohodlné a ich strih schová nedokonalosti postavy. Sú veľmi variabilné a dajú sa nosiť na sto spôsobov. Ideálny basic kúsok šatníka. 
Vôbec inak nie som spokojná so svojimi vlasmi. Už v podstate odrástli a mám svoju pôvodnú farbu. Potrebovali regeneráciu po rokoch farbenia a tak som im ju dopriala. Už sú aj podstrihnuté, lebo to naozaj potrebovali. Avšak, ako som písala v minulom článku, práve to je kameň úrazu. Strih, s ktorým vôbec nie som spokojná. Proste sa mi moje vlasy momentálne vôbec nepáčia a vymýšľam čo s nimi. Máte nejaký tip? 
Dress: F&F/ Shoes: Humanic/ Bag: H&M/ Cardigan: Reserved


PHOTOS BY: Michal Béres

5 komentárov:

 1. Preco prave Senec? :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ľúbi sa mi, že si použila priesvitné čierne pančušky, vyzerá to sexy. :-) Šaty sú skvelé a v poslednom čase preferujem takéto širšie kúsky. Dávajú viac pohodlia, aj keď možno na druhej strane nezvýrazňujú naše ženské krivky. Ale pohodlie nadovšetko. :-) Si kočka! A v poslednom čase to máte ozaj rušne. Bože, tie úrady, no je s nimi veľa práce.
  Katharine-fashionisbeautiful

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, pýtal sa mi tam trošku taký sexy prvok aspoň v podobe tých pančúch, keď už tie šaty sú také vrece :D Veru máme ale zas na konci toho všetkého nás čaká zaslúžená domáca pohoda takže to nás povzbudzuje ;)

   Odstrániť
 3. tie saty sa mi pavia. toot je taka easypeasy kombinacia ktoru mozes nosit everyday :)
  www.donnaiveh.com

  OdpovedaťOdstrániť