štvrtok, 3. decembra 2015

GarageAko ste na tom s darčekmi? Pripúšťam, že to je možno trochu zhurta takto hneď na začiatku článku, ale v tomto období sa to dá čakať. Ja nebudem zaostávať aj aj môj december sa bude niesť v znamení Vianoc. Takže ako s tými darčekmi? Mám teraz na mysli, či už máte rozmyslené čo komu podarujete, nebodaj či už ste začali s nákupmi. My sme sa prvú adventnú nedeľu vybrali do obchodov aby sme sa pokúsili nájsť nejakých adeptov, prípadne už aj niečo kúpiť. Väčšinou si to nechávame na poslednú chvíľu a potom sme v strese, keď nevieme nič nájsť. Preto sme to tento rok chceli zmeniť a aspoň sa pokúsiť vybaviť to skôr. A neuveríte, ale v tú nedeľu sme nakúpili. Nie jeden či dva darčeky, ale rovno všetky. Naozaj sa nám to podarilo a ja tomu ešte stále nemôžem uveriť. Normálne už nebudeme mať celý december starosti s vymýšľaním. A okrem darčekov som využila aj víkendovú zľavu k black friday v Office Shoes a kúpila som si zimné topánky. Tomu hovorím vydarená nedeľa.
Tiež sa nám podarilo odfotiť outfit, ktorý som mala na sebe. Vonku bolo ale príšerné svetlo a pršalo, čo sa trochu odzrkadlilo aj na mojich vlasoch, preto sme nakoniec fotili v garážach. Tie nám síce neposkytli viac svetla, skôr nám ho ešte ubrali, no na sivo - čiernom outfite to až tak neprekáža. Fotky majú taký monochromatický vzhľad, čo sa mi páči. Na sebe som mala nový predĺžený asymetrický rolák z Bershka, pod ním obyčajnú čiernu sukňu, ktorá v tomto prípade slúžila len na to, aby zakryla čo má zostať skryté. Mala som takú trošku extravagantnejšiu náladu, preto som to celé doplnila vysokými čižmami a výrazným rúžom, čo tomu možno dodalo taký "slut" šmrnc no mne to v ten deň vôbec neprekážalo. Cítila som sa tak dobre a to je predsa to najdôležitejšie. Mám pocit, že ako som sa dala ostrihať, opäť sa vo mne prebúdza potreba extravagancie, zase akoby som sa našla a mám chuť experimentovať. Tak uvidíme ako s tým naložím a čo z toho vznikne. Nechajte sa prekvapiť.


Turtleneck - Bershka/ Skirt - New Yorker/ Bag - Mango/ Shoes - Tamaris/ Accessories - H&M


PHOTOS BY: MICHAL BÉRES

10 komentárov:

 1. Moc se mi líbí ta kabelka, je vidět, že Mango umí - jejich tašky mám vážně ráda. A taky ti moc sluší ta rtěnka.

  Maru adventní giveaway o balíček značky Too Faced

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ten top je úplne dokonalý a neskutočne ti pristane ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Odvážny účes. Vyzeráš naozaj úplne inak. Som zvedavá na extravagantné experimentovanie. Ak bude ako tento look máme sa na čo tešiť. Veľmi Ti to sekne :)

  Janka
  MargiFashion

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ďakujem vám všetkým za komentáre :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. garaze mam rada na fotky. toto je celkom zaujima rolacik a stymi rozparkami :)
  www.donnaiveh.com

  OdpovedaťOdstrániť