nedeľa, 7. februára 2016

Day of friends
Facebook mi vyhodil video, vraj ku Dňu priateľov. Tak som si ho teda pustila, aj keď väčšinou takéto počiny FB ignorujem. Kadejaké tie koncoročné kompilácie a podobne. Ale tentokrát som podľahla a som rada. Aj keď do tohto videa neboli zahrnutí všetci moji priatelia a skvelé zážitky, ktoré sme spolu zažili, pripomenulo mi to, aká som šťastná že ich mám. Veľmi si vážim každého z nich a aj keď možno na seba nemáme toľko času koľko by sme chceli, každá jedna káva, každý výlet či párty stoja za to. Som rada, že s Michalom máme okolo seba naozaj skvelých ľudí, že máme s kým prežívať všetky naše radosti a občas aj starosti. Že sa máme na koho obrátiť keď potrebujeme s niečím pomôcť (trebárs oškrabať starú farbu zo steny alebo vyniesť nábytok). A oni naozaj vždy pomôžu. Nezištne. Lebo vedia, že na nás sa môžu tiež spoľahnúť a to im stačí. A aj o tom priateľstvo je. Alebo by aspoň podľa mňa malo byť. Vážme si svojich priateľov, veď sme si ich sami vybrali a oni si vybrali nás. Tak sa snažme, aby svoj výber nemuseli prehodnocovať. 

Dnešný outfit som mala v hlave už dlho. Ale stále som si to rozmyslela, pretože ma premohla pohodlnosť. Nakoniec sa mi ju ale podarilo poraziť a tak som konečne túto kombináciu vyskúšala. Zvonové rifle som kedysi milovala. Veď kto nie, keď sa žiadne iné nenosili. Čím širší spodok tým lepšie. Potom ale prišli "slimky" a takzvané "zvonáče" sa úplne vytratili. Ale teraz opäť zažívajú svoj comeback a ja mám z toho radosť. S vysokými topánkami totiž robia krásnu postavu a sú v dnešnej dobe dobrým oživením šatníka. No na ulici ich príliš nevidno. V mojom okolí ich všetci zatracujú. Ja som sa ale rozhodla aspoň teda v mojom okruhu známych rebelovať. Pridať sa k tej hŕstke žien, ktoré sa z ich návratu tešia. S bielym pleteným rolákom, vysokými platformami a týmto kabátom som si pripadala tak trochu retro. Dopomohli k tomu aj veľké okuliare a návrat do 70. rokov bol dokonalý. Síce sa mi až tak táto doba nepáči a nie som veľký fanúšik 70-kovej módy, v tomto outfite som sa cítila skvelo. Aký máte k "zvonáčom" vzťah vy? Dali ste im šancu, alebo chcete aby boli nenávratne preč?

Nezabudnite sa zapojiť do giveaway, ktorá prebieha na Instagrame. Vyhrať môžete horúcu čokoládu z Marks & Spencer spolu s krásnou bodkovanou šálkou a vonnými sviečkami z Manufaktura. Presné podmienky nájdete v tomto poste. Giveaway končí dnes o polnoci, tak využite poslednú možnosť :)
Turtleneck - C&A/ Jeans - Tally Weijl/ Bag - Aldo/ Shoes - Aldo/ Earrings, Rings - H&M/ Coat - F&F/ Sunglasses - Parfois


PHOTOS BY: NITA

PODPIS

9 komentárov:

 1. Pěkný outfit, ale moc se mi nelíbí ty kalhoty:)
  LadyCaterpillar

  OdpovedaťOdstrániť
 2. kabát s kožušinou veľmi pekný, možno by som trošku popracovala ešte s fotkami... :) vzájomné sledovanie?

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vyzeráš úplne úžasne ♥ Kabátik a okuliare by som ti hneď "ukradla" :D :))
  Úplne mi pripomínaš hlavnú postavu z filmu Divergencia :)

  CRYSTAL PEOPLE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ďakujem vám krásne za komentáre :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ty si ostrihana? super zmena :)
  www.donnaiveh.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Mně se džíny líbí moc. Prodlužují skvěle postavu. Kabát je boží <3

  OdpovedaťOdstrániť
 7. To je taká mňamka! Super! :-) A ja mám veľmi pozitívny vzťah k týmto zvonáčom, mám ich doma niekoľko...
  Katharine-fashionisbeautiful

  OdpovedaťOdstrániť